Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5278
Stary 18.08.2011, 01:32
BigLeb napisał(a):Wyświetl post
Mały miał trudniejszą sytuację niż Kirm i JrQ miał rację żeby go trzymać. Ale jego pryncypialny ton i domaganie się pochwał mnie roz.......iło. Kirm jest piłkarzem Wisły i ie zasługuje na taką jazdę jaką tutaj ma.
chłopie, mi nie chodzi o to, że mam/miałem rację (do tego jestem już przyzwyczajony )
chodzi mi o to, że większość nazwijmy to kibiców z tego forum bezczelnie domagała się gry Garguły kosztem Patryka

dobra, ja kończę temat, choć dalej mnie nurtuje, po co mi z Kirmem wyjeżdżasz (do którego notabene większych pretensji akurat ja nie mam - zdarza się)
Odpowiedz cytując