BigLeb napisał(a):

|
Mały miał trudniejszą sytuację niż Kirm i JrQ miał rację żeby go trzymać. Ale jego pryncypialny ton i domaganie się pochwał mnie roz.......iło. Kirm jest piłkarzem Wisły i ie zasługuje na taką jazdę jaką tutaj ma.
|
chłopie, mi nie chodzi o to, że mam/miałem rację (do tego jestem już przyzwyczajony

)
chodzi mi o to, że większość nazwijmy to kibiców z tego forum bezczelnie domagała się gry Garguły kosztem Patryka
dobra, ja kończę temat, choć dalej mnie nurtuje, po co mi z Kirmem wyjeżdżasz (do którego notabene większych pretensji akurat ja nie mam - zdarza się)