Wyświetl pojedynczy post
makan18
Junior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5276
Stary 18.08.2011, 01:23
Zaraz po wygranym meczu należy pisać tylko dobre rzeczy, a więc nasza obrona zagrała dzisiaj po profesorsku ! Na prawdę nie pamiętam aby nasza linia defensywna grała na takim poziomie, do tego sobol i nunez w środku, niby próbowali Ci Cypryjczycy, technicznie chłopaki wyszkolone dobrze, ale rozbijali sie o wiślacki mur. Co do dopingu, bądzmy obiektywni, stać nas na znacznie więcej. Oczywiście wynik dobry, szkoda że ten wolny Maora nie wpadł ale mimo wszystko to my jesteśmy bliżej awansu.
Ostatnio edytowane przez makan18 : 18.08.2011 o godz. 01:26.
Tylko jeden klub, kocham aż po grób... TS WISŁA KRAKÓW


Odpowiedz cytując