BigLeb napisał(a):

|
Jakby Kirm spartaczył taką setkę jak Mały w 1 połowie, to byś tu ekspercie od bab odsądzał go od czci i wiary.
|
No właśnie widzisz BigLeb. Tym się właśnie różni Małecki od Kirma. Bo obydwaj przez większą część meczu ch.. grają, ale Małecki potrafi sam zrobić akcję, która przesądzi o losach spotkania, a Kirm nie dość, że sam nie stworzy żadnej sytuacji, to jeszcze jak mu ją koledzy wypracują to spier.... na maxa.