Wyświetl pojedynczy post
Edson
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5262
Stary 18.08.2011, 00:48
BigLeb napisał(a):Wyświetl post
Jakby Kirm spartaczył taką setkę jak Mały w 1 połowie, to byś tu ekspercie od bab odsądzał go od czci i wiary.
No właśnie widzisz BigLeb. Tym się właśnie różni Małecki od Kirma. Bo obydwaj przez większą część meczu ch.. grają, ale Małecki potrafi sam zrobić akcję, która przesądzi o losach spotkania, a Kirm nie dość, że sam nie stworzy żadnej sytuacji, to jeszcze jak mu ją koledzy wypracują to spier.... na maxa.
"Dociera do mnie, co mówią ludzie. Że Kolejorza nazywają Amiką, że zarząd jest z Wronek, że Lech jest tylko z nazwy" Maciej Żurawski
Odpowiedz cytując