Z perspektywy D ciężko ocenić bo zabawa jak na karnawale i nie zawsze było widać boisko

Oglądne jutro powtórkę to będę mądrzejszy. Napewno Marko zagrał fajny mecz, zajebiste dośrodkowanie ma, ogólnie cała defensywa na wielki plus włączając Sobola i Nuneza. Z przodu słabiej, nie widoczny Genkov + słabiej niż zwykle Melikson (ale i tak kilka ciekawych akcji wykombinował skubaniec) . Szacun dla Maaskanta - WODZU PROWADŹ! Kur*wa ale LM jest blisko! Na D obok mnie było parę osób które były 1 raz na R22, ich komentarz? "kiedy znów gra Wisła? Trzeba kupić karnet...". Jak awansujemy fanów przybędzie grubo, wiadomo, pikole ale część pewnie się zajawi i przerodzą się w fanatyków... JEST DOBRZE WIŚLAKI! I na zakończenie dodam SMUDA! CO?! MAŁECKI! Było grubo Szacun(!) dla C! AVE WISŁA!