|
Wielkie nieporozumienie było wystawienie Genkova zamiast Bitona. Nie rozumiem tej decyzji, ale w lidze na 100% zagra Biton. Chyba, że tak się zgadali, że w LM Genkov, a w lidze Biton, chociaż wolałbym, żeby było odwrotnie.
Zwycięzców się nie sądzi, więc więcej nie pisze. Gratulacje za ważne zwycięstwo. 1 krok zrobiony, ale tam będzie na prawdę ciężko. 50/50 oceniam szansę Wiselki na awans.
|