Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5249
Stary 18.08.2011, 00:22
Wielkie nieporozumienie było wystawienie Genkova zamiast Bitona. Nie rozumiem tej decyzji, ale w lidze na 100% zagra Biton. Chyba, że tak się zgadali, że w LM Genkov, a w lidze Biton, chociaż wolałbym, żeby było odwrotnie.

Zwycięzców się nie sądzi, więc więcej nie pisze. Gratulacje za ważne zwycięstwo. 1 krok zrobiony, ale tam będzie na prawdę ciężko. 50/50 oceniam szansę Wiselki na awans.
Odpowiedz cytując