Cholera, jak teraz patrzę na komentarz przy naszym golu na N, to tamci komentatorzy byli o wiele bardziej za Wisełką niż cholerny Kowal z Borkiem. Kowal to w ogóle przyszedł na ten mecz, obrażony że pojawiły się wypowiedzi przed meczem, że Cypr to nie Hiszpania i jest do przejścia. Przecież on tam robił niesamowitą karierę i zdobywał tytuły. Najlepsze było gdy stwierdził że wszyscy piłkarze Apoelu powinni grać w polskiej lidze.
Poza ostatnimi minutami to był bardzo wyrównany mecz, człowiekowi się wydawało, że Cypr Bóg wie co grał, ale to przez te nastawienie, że jesteśmy od nich lepsi. Mecz pokazał, ze to cholernie wyrównane zespoły i o awansie zdecydują detale. Chciał bym zobaczyć minę Kowala jeśli w dniu meczu na Cyprze było by 20 stopni. A bramka Małego cholernie podobna do tej jaką strzelił z Arką.
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...rot_meczu.html