Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5236
Stary 17.08.2011, 23:44
w rewanżu zaparkuje się Neoplana w bramce i powinno byc dobrze .Apoel to jednak znacznie dojrzalszy taktycznie zespół od Litexu i lepiej grają w obronie mimo że Mały ich lewego obrońce ograł jak chłopca.Dziwna decyzja Maaskanta o pozostawieniu na ławce Bitona
Ostatnio edytowane przez AYALA : 18.08.2011 o godz. 00:06.
Odpowiedz cytując