w rewanżu zaparkuje się Neoplana w bramce i powinno byc dobrze

.Apoel to jednak znacznie dojrzalszy taktycznie zespół od Litexu i lepiej grają w obronie mimo że Mały ich lewego obrońce ograł jak chłopca.Dziwna decyzja Maaskanta o pozostawieniu na ławce Bitona