-Goral- napisał(a):

Najbardziej optymistyczne odchodząc od meczu są transfery z tego okienka. O żadnym nowym zawodniku nie można już powiedzieć nie wypał. Każdy nowy zawodnik już coś wniósł.
Nunez - już chyba można powiedzieć podstawowy zawodnik Wisły
Biton - w lidze 3 mecze 3 gole
Lamey - duże wzmocnienie w stosunku do Cikosa, widać skok jakościowy
Diaz - też wzmocnienie na lewej stronie w stosunku do Paljicia
Jovanovic - dzisiaj świetny mecz - zapowiada się pasjonująca rywalizacja z Lameyem
Iliev - też już sporo pokazał przebłysków, choć myślę, że Kirm nie pokazał ostatniego słowa i o pierwszą 11 powalczy
|
Pełna zgoda.
A Nunez to dla mnie piłkarz meczu.
Szukaliśmy, no powiedzmy Ja chciałem koniecznie piłkarza 50%of. i 50%def i jest ! Był Siwakow a jest Nunez.Jaka korzystna zmiana. Kurcze ależ z tego Stana Valckxa fachura, wielki szacun. Trener ma swoje minusy i kiedyś może przyjść inny, ale naszego dyr. sp. powinniśmy utrzymać w Wiśle jak najdłużej

.