|
zauważyliście po fotkach ze Andraż chyba obrazony na kibiców za krytyke? praktycznie na kazdym zdjeciu jakis zgaszony ,skryty, z tyłu jeśli chodzi o fotki z podziękowania dla kibiców ..szkoda ze tak się stało z tymi niewykorzystanymi sytuacjami ale ja bym go jeszcze nie skreślał..pzdr
|