Wyświetl pojedynczy post
vip2008
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12783
Stary 17.08.2011, 23:25
zauważyliście po fotkach ze Andraż chyba obrazony na kibiców za krytyke? praktycznie na kazdym zdjeciu jakis zgaszony ,skryty, z tyłu jeśli chodzi o fotki z podziękowania dla kibiców ..szkoda ze tak się stało z tymi niewykorzystanymi sytuacjami ale ja bym go jeszcze nie skreślał..pzdr

Odpowiedz cytując