Wyświetl pojedynczy post
legol
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5226
Stary 17.08.2011, 23:24
Ja napiszę tylko jedno... Chwil które przeżyłem dziś na stadionie nic mi nie odbierze... Tyle lat człowiek czekał aż na R22 zabrzmi oficjalnie hymn LM... Jak go usłyszałem to nogi zmiękły... Jeśli będzie nam dane zagrać w LM to posram się ze szczęście jeśli nie to zostanie mi w sercu ten dzisiejszy mecz... A po golu była taka euforia że ludzie spadali parę rzędów w dół i to było piękne....

Jeszcze jedno... to co robi UEFA jeśli chodzi o podejście do meczów w LM, oprawę, statystyki na telebimach itp itd - MISTRZOSTWO ŚWIATA... W przerwie skróty z 1 połów równolegle rozgrywanych meczów... Nic dziwnego, że każdy chce się tam dostać, Liga Mistrzów czaruje....
Odpowiedz cytując