Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19595
Stary 17.08.2011, 23:23
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Za brak nagłośnienia na G mógłbym dzisiaj zabić. Hymn LM musiałem słuchać z innych trybun jak echo niesie. Kto dopuścił stadion bez nagłośnienia do użytku
Jak to ? Przecież według tej wrednej baby i majchra stadion jest ukończony. Już w kwietniu twierdzili , że trwają odbiory .
Ostatnio edytowane przez Ciastek1 : 17.08.2011 o godz. 23:26.
Odpowiedz cytując