crazykaro napisał(a):

Za brak nagłośnienia na G mógłbym dzisiaj zabić. Hymn LM musiałem słuchać z innych trybun jak echo niesie. Kto dopuścił stadion bez nagłośnienia do użytku
|
Jak to ? Przecież według tej wrednej baby i majchra stadion jest ukończony. Już w kwietniu twierdzili , że trwają odbiory .
