Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5222
Stary 17.08.2011, 23:21
Piłsudski kiedyś powiedział (podczas wojny z bolszewikami) "Jesteśmy za słabi ,żeby się bronić ,więc musimy atakować". Maskaant chyba ocenia Wisłę podobnie "Za słabi żeby atakować (brawurowo) , więc musimy się bronić (mądrze)".
Odpowiedz cytując