|
Do wszystkich, którzy narzekają na Genkova - dobrze pracował jako pierwszy obrońca, naciskał przeciwnika, nieźle przy stałych fragmentach w defensywie, oczywiście brakuje jego aktywności w ofensywie, ale mimo wszystko miał dwie okazje (dośrodkowanie Jovanovicia i bramkarz mu ściągnął piłkę z głowy oraz prostopadłe podanie Maora). Cwetan to taki typowy dokładacz - nadstawi nogę, wciśnie głowę, ale sytuację musi mu wypracować druga linia.
Podsumowując - przeciętny występ, widocznie takie były założenia taktyczne, a w rewanżu powinien zagrać szybszy Biton.
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
|