Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5215
Stary 17.08.2011, 23:05
Wisła Maaskanta gra niesłychanie wredną dla przeciwnika piłkę. Nazwę ten styl pasożytniczym. Pełna koncentracja na defensywie, do kontr biegają po 3-4 najwyżej, "zmuszają" przeciwnika do przejęcia inicjatywy. Konsekwencja, dyscyplina. Uważam, że to są znamiona dużej klasy. Wierzę w awans. Gracz meczu - Gerwazy.
Odpowiedz cytując