Były emocje. Nie ma co grymasić. Lepsze 1:0 niż bezbramkowy remis. A z przebiegu gry taki właśnie wynik obstawiałem. Apoel mnie zaskoczył. Narzucił własne tempo, ale z drugiej strony nie stworzył sobie żadnej 100% sytuacji. Za tydzień będzie bardzo ciężko, ale po cichu liczę na powtórkę dzisiejszego wyniku
