Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5214
Stary 17.08.2011, 23:04
Były emocje. Nie ma co grymasić. Lepsze 1:0 niż bezbramkowy remis. A z przebiegu gry taki właśnie wynik obstawiałem. Apoel mnie zaskoczył. Narzucił własne tempo, ale z drugiej strony nie stworzył sobie żadnej 100% sytuacji. Za tydzień będzie bardzo ciężko, ale po cichu liczę na powtórkę dzisiejszego wyniku
What's new?

Odpowiedz cytując