Wyświetl pojedynczy post
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5211
Stary 17.08.2011, 23:01
prober napisał(a):Wyświetl post
[*]bo większość zawodników Wisły nie ma bogatego doświadczenia w grze o taką stawkę.
Ha ha ha.

-Pareiko wyjadacz.
-Jovanović/Lamey - grali w LM
- Chavez wystepy na MŚ
- Jaliens wyjadacz
- Sobol wyjadacz
- Iliev wyjadacz
- Małecki jest tak pewny siebie, ze pewnie przed Barcelona by nie spekal

reszta to juz tez nie sa jacys anonimowi juniorzy.

Nie wiem, wygralismy, na zero z tyłu, Cypryjczycy nie mieli zadnej naprawde groznej sytuacji. Litex na Reymonta nie wygladal dużo gorzej.
Wystarczy strzelic jedna we wtorek i praktycznie pozamiatane.
Napijcie sie jakiegos piwka i sie cieszcie, a nie szukajcie dziury w calym jak weszło.
Odpowiedz cytując