prober napisał(a):

|
[*]bo większość zawodników Wisły nie ma bogatego doświadczenia w grze o taką stawkę.
|
Ha ha ha.
-Pareiko wyjadacz.
-Jovanović/Lamey - grali w LM
- Chavez wystepy na MŚ
- Jaliens wyjadacz
- Sobol wyjadacz
- Iliev wyjadacz
- Małecki jest tak pewny siebie, ze pewnie przed Barcelona by nie spekal
reszta to juz tez nie sa jacys anonimowi juniorzy.
Nie wiem, wygralismy, na zero z tyłu, Cypryjczycy nie mieli zadnej naprawde groznej sytuacji. Litex na Reymonta nie wygladal dużo gorzej.
Wystarczy strzelic jedna we wtorek i praktycznie pozamiatane.
Napijcie sie jakiegos piwka i sie cieszcie, a nie szukajcie dziury w calym jak weszło.