Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien
Offline
#
5210
17.08.2011, 23:00
Edłardo Da Sylwia
napisał(a):
A ja wręcz przeciwnie. Zobacz jak Apoel operował piłką ... nie było grania na przysłowiową dzidę do przodu ...
Apoel to zespół swojego boiska i swojego cypryjskiego klimatu.
Partizan wygrał u siebie 1:0 ... w Nikozji 2:0 dla Apoelu
Kopenhaga wygrywa 1:0 u siebie .... i jak to się skończyło wszyscy wiemy.
Oby nie było obrony Częstochowy ... bo z tego może urodzić się bramka dla Cypryjczyków i Ci rzucą się do przodu z niemiłosiernym animuszem.
powtarzasz to co powiedzieli na polsacie ale wez pod uwage ze to bylo rok czy dwa lata temu ,slowacy dowiezli remis do konca ,my podwajalismy krycie ,gralismy uwaznie w obronie ,nie jestesmy Barca czy Realem ,ta ekipa gra od dluzszego czasu razem i jest bardziej zgrana ,ale i oni przycisnieci sie gubia i popelniaja proste bledy w obronie,a majac naszych szybkich skrzydlowych iMeleksa naprawde mamy duze szanse w rewanzu. TO JUZ NIE JEST TA SAMA EKIPA KTORA GOLILA TE DRUZYNY WYMIENIONE PRZEZ CIEBIE ,CZAS IDZIE DO PRZODU ,ALE TERAZ PRACUJE NA NASZA KORZYSC
kriswisla
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kriswisla
Znajdź inne posty napisane przez kriswisla