Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5210
Stary 17.08.2011, 23:00
Edłardo Da Sylwia napisał(a):Wyświetl post
A ja wręcz przeciwnie. Zobacz jak Apoel operował piłką ... nie było grania na przysłowiową dzidę do przodu ...
Apoel to zespół swojego boiska i swojego cypryjskiego klimatu.
Partizan wygrał u siebie 1:0 ... w Nikozji 2:0 dla Apoelu
Kopenhaga wygrywa 1:0 u siebie .... i jak to się skończyło wszyscy wiemy.

Oby nie było obrony Częstochowy ... bo z tego może urodzić się bramka dla Cypryjczyków i Ci rzucą się do przodu z niemiłosiernym animuszem.
powtarzasz to co powiedzieli na polsacie ale wez pod uwage ze to bylo rok czy dwa lata temu ,slowacy dowiezli remis do konca ,my podwajalismy krycie ,gralismy uwaznie w obronie ,nie jestesmy Barca czy Realem ,ta ekipa gra od dluzszego czasu razem i jest bardziej zgrana ,ale i oni przycisnieci sie gubia i popelniaja proste bledy w obronie,a majac naszych szybkich skrzydlowych iMeleksa naprawde mamy duze szanse w rewanzu. TO JUZ NIE JEST TA SAMA EKIPA KTORA GOLILA TE DRUZYNY WYMIENIONE PRZEZ CIEBIE ,CZAS IDZIE DO PRZODU ,ALE TERAZ PRACUJE NA NASZA KORZYSC
Odpowiedz cytując