|
Apoel taki plazowy, troche jak Litex. Gdyby Wisla zagrala swoje, bez presji, bez zwiazanych nog wygralaby wyzej. Cypryjczycy fajnie grali pilka, ale jesli zagrac pressingiem, dobrze taktycznie to nie beda mieli wiele do powiedzenia. Poziom ligi robi swoje. Trzeba tam jechac i grac, a nie myslec o LM.
|