|
1-0 to trochę mało ale ważne, że nic nie straciliśmy.
Jestem optymistą przed rewanżem i uważam, że na Cyprze będzie łatwiej niż w Krakowie.Cypryjczycy się odkryją, pogramy z kontry gdyz nic innego na tą chwile nie umiemy, Maor będzie miał więcej miejsca, będzie dobrze. Wypunktujemy Cypryjczyków jak Lechię w Gdańsku.
|