Wyświetl pojedynczy post
karas1983
Senior Member
 
 
Od: 01.2011
Skąd: Bartoszyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5197
Stary 17.08.2011, 22:29
1-0 to trochę mało ale ważne, że nic nie straciliśmy.

Jestem optymistą przed rewanżem i uważam, że na Cyprze będzie łatwiej niż w Krakowie.Cypryjczycy się odkryją, pogramy z kontry gdyz nic innego na tą chwile nie umiemy, Maor będzie miał więcej miejsca, będzie dobrze. Wypunktujemy Cypryjczyków jak Lechię w Gdańsku.
Odpowiedz cytując