|
a jak dla nie to Maaskant właśnie tak chciał zagrac.. tzn na 0 z tyłu. Wszyscy piłkarze to powatarzali jak mantrę, że to było najważniejsze. I stad tak defensywna gra naszych.
Uwazam, ze szanse sa i to nei male. A do tych co pisza, ze APOEL to zespol wlasnego boiska przypominal mecz z Bratyslawa..
Jak uda nam sie strzelic bramke na wyjezdzie, to oni musza wpakowac 3...
|