Wyświetl pojedynczy post
LooNatyk
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5196
Stary 17.08.2011, 22:26
a jak dla nie to Maaskant właśnie tak chciał zagrac.. tzn na 0 z tyłu. Wszyscy piłkarze to powatarzali jak mantrę, że to było najważniejsze. I stad tak defensywna gra naszych.

Uwazam, ze szanse sa i to nei male. A do tych co pisza, ze APOEL to zespol wlasnego boiska przypominal mecz z Bratyslawa..

Jak uda nam sie strzelic bramke na wyjezdzie, to oni musza wpakowac 3...
Odpowiedz cytując