Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
nh79
Senior Member
Od: 09.2010
Skąd: londyn
Offline
#
5195
17.08.2011, 22:23
co do roznych to tez na poczatku nie kumalem, ale po zastanowieniu wykminilem, ze to chyba element defensywny Maaskanta.po prostu nie chcial sie szybko w razie szybkiego wybicia nadziac na kontre i glupia bramke stracic
nh79
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nh79
Znajdź inne posty napisane przez nh79