Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5194
Stary 17.08.2011, 22:22
A u mnie na duzy plus zasluzyl Nunez. Radzil sobie w defensywie ale widac ze jest stworzony do gry ofensywnej. Powinien pojsc do srodka za Melexa, a Melex na skrzydlo.
Cypryjczycy bardzo poukladani taktycznie i widac ze doswiadczeni, zadnych zagran na pale, zero paniki. Jesli przetrwamy pierwsza polowe w Nikozji to powinno byc dobrze
Odpowiedz cytując