Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5192
Stary 17.08.2011, 22:20
nh79 napisał(a):Wyświetl post
jak ja teraz obejrzalem powtorke to nie jestem pewien czy bramka powinna byc uznana poniewaz to chyba Gienek byl na spalonym.co prawda podanie nie bylo do niego, ale pozniej bral udzial w akcji absorbujac obroncow czy zauwazyliscie tez to czy tylko mi sie zdaje?
Dajże spokój. Nie ma mowy o żadnym spalonym.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując