Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5188
Stary 17.08.2011, 22:16
Ja wam mówię, w rewanżu Maor na skrzydło!! Bo dziś sobie nie pograł, Nuneza tam gdzie grał, nich gra. Później zmiany z Maorem do środka. Ilieva do na skrzydło za Nuneza i być może Kirma za Małego pod koniec. Tak to widzę na rewanż
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując