Wyświetl pojedynczy post
prober
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5187
Stary 17.08.2011, 22:15
tarantulaw2 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem dlaczego, ale zupełnie nie obawiam się powtórki z Aten.
Gratuluję wyrażenia bardzo rzeczowej opinii z bogatą argumentacją.
Ja za to wiem dlaczego obawiam się powtórki z Aten. I nic nowego nie wymyślę:
  • bo inny klimat (temperatura, wilgotność)
  • bo większość zawodników Wisły nie ma bogatego doświadczenia w grze o taką stawkę
  • bo ogromna presja
  • bo jest (mimo wszystko) TYLKO jedna bramka zaliczki, przed rewanżem w Atenach Wisła miała dwa gole zapasu
  • bo atak nie funkcjonuje tak jak tego trener i kibice oczekują
  • bo obrona Wisły na wyjeździe nie zagra lepiej niż w Krakowie

Oczywiście wynik 1:0 u siebie jest w pełni zadowalający biorąc pod uwagę całokształt pierwszego meczu i oczekiwania. Na ten moment Wisła ma na pewno więcej niż 50% szans na awans.
Ostatnio edytowane przez prober : 17.08.2011 o godz. 22:17.


minigaleria forumowych wynalazków językowych (zbieram kolejne!): Balon, Balonik, Dzida, Dziwnie spokojny, I tyle w tym temacie, Kicha, Miałem przeczucie, Na pałę, Napinka, Nie mam pytań, Oddychać rękawami, Padaka, Pan Basałaj, Pan Cupiał, Parch, Piach, Przypał, Siara, Szrot, Wspomnicie moje słowa
Odpowiedz cytując