Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
T-omek
Member
Od: 03.2005
Offline
#
5186
17.08.2011, 22:14
Nie wiem jak Was ale mnie dzisiaj rozje**y rzuty rożne w wykonaniu Wisełki. Grzecznie sie zapytam co to kur*** ma być? To juz chyba lepiej wykopać piłkę w aut. Wynik zdecydowanie lepszy od gry.
www.wislakrakow.com
T-omek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do T-omek
Znajdź inne posty napisane przez T-omek