Wyświetl pojedynczy post
T-omek
Member
 
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5186
Stary 17.08.2011, 22:14
Nie wiem jak Was ale mnie dzisiaj rozje**y rzuty rożne w wykonaniu Wisełki. Grzecznie sie zapytam co to kur*** ma być? To juz chyba lepiej wykopać piłkę w aut. Wynik zdecydowanie lepszy od gry.
Odpowiedz cytując