Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
RLY
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: ynawia
Offline
#
5185
17.08.2011, 22:14
Dasqez raz Wisłą wykonywała rożny z dośrodkowanie z czego poszła szybka kontra także nie wiem czy jest sens zmieniać metodę wykonywania,
RLY
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do RLY
Znajdź inne posty napisane przez RLY