Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5183
Stary 17.08.2011, 22:06
Kilka słów na ciepło

1) Atmosfera na stadionie poruszająca. Po tylu latach ,aż się łza w oku kręci.

2) Gra Wisły ogólnie poprawna, czasem zbyt asekuracyjna.

3) Dobrze zagrała obrona , zaskoczyli dobrą grą Jovanović i Diaz.

4) Słabo Melikson.

5) Dobrze Nunez z Ilievem.

6) Beznadziejnie Genkov.

7) Małecki - super ,choć jak zwykle momentami irytująco.

8) Komentatorzy w Polsacie totalnie się ośmieszyli. Szczególnie Kowal ,który z meteorologii zrobił dzisiaj doktorat. Pewnie ,że warunki są ważną okolicznością, ale bez przesadyzmu. Do tego te durne pełne nienawiści do Wisły komentarze Borka, który stale deprecjonował Wisłę i pod niebiosa wychwalał APOEL. A APOEL taki cymes pokazał. Bez jaj. Litex był momentami groźniejszy w Łowiczu. Krótko mówiąc ,kiedy wymyślą w Polsce taką usługę ,żeby oglądać mecz ale bez komentarza jakiś pajaców.

PS. Kowal jak grał na Cyprze już miał spory bandzioch i był przechlany. Nie dziwi mnie to ,że piekielny żar działał na niego źle.

PS. Gmoch ty luju.
Ostatnio edytowane przez Bronex : 17.08.2011 o godz. 22:10.
Odpowiedz cytując