|
Kilka słów na ciepło
1) Atmosfera na stadionie poruszająca. Po tylu latach ,aż się łza w oku kręci.
2) Gra Wisły ogólnie poprawna, czasem zbyt asekuracyjna.
3) Dobrze zagrała obrona , zaskoczyli dobrą grą Jovanović i Diaz.
4) Słabo Melikson.
5) Dobrze Nunez z Ilievem.
6) Beznadziejnie Genkov.
7) Małecki - super ,choć jak zwykle momentami irytująco.
8) Komentatorzy w Polsacie totalnie się ośmieszyli. Szczególnie Kowal ,który z meteorologii zrobił dzisiaj doktorat. Pewnie ,że warunki są ważną okolicznością, ale bez przesadyzmu. Do tego te durne pełne nienawiści do Wisły komentarze Borka, który stale deprecjonował Wisłę i pod niebiosa wychwalał APOEL. A APOEL taki cymes pokazał. Bez jaj. Litex był momentami groźniejszy w Łowiczu. Krótko mówiąc ,kiedy wymyślą w Polsce taką usługę ,żeby oglądać mecz ale bez komentarza jakiś pajaców.
PS. Kowal jak grał na Cyprze już miał spory bandzioch i był przechlany. Nie dziwi mnie to ,że piekielny żar działał na niego źle.
PS. Gmoch ty luju.
Ostatnio edytowane przez Bronex : 17.08.2011 o godz. 22:10.
|