Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
robert1980
Member
Od: 11.2007
Offline
#
5179
17.08.2011, 22:00
mimo zwycięstwa będzie bardzo ciężko i niestety ale do awansu droga daleka
robert1980
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do robert1980
Znajdź inne posty napisane przez robert1980