|
Uważać co piszecie i jak piszecie, nie kłocić się,nie rozmywać,bo prezenty zostaną rozdane. Tyle organizacyjnie
A Apoel to zespół w cholerę pukładany,z tym Ailtonem,ktory może jeszcze dać nam w kość,ciekawie może być w Nikozji. Naprawdę bardzo dobry zespół. Ale w sumie to oni przegrali nie my. Z drugiej strony widać,oj widać brak schematów ofensywnych u nas. No i te krótkie rogi. Na tle takiego rywala bardzo,ale to bardzo rewelacyjny wynik. Szkoda,że ich nie ukłuliśmy jeszcze raz. Bo to jeden zero może być mało.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 17.08.2011 o godz. 22:03.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|