Wyświetl pojedynczy post
asilver
Junior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: zza biurka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5173
Stary 17.08.2011, 21:54
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
APOEL jest dużo słabszy niż myślałem, ale my niestety jeszcze słabsi.

To co gramy w ofensywnie to jakaś kpina. Żadnych wypracowanych schematów ofensywnych, zero ataku pozycyjnego, zero gry technicznej, kombinacyjnej krótką i szybką piłką po ziemi, żadnych zagrań, po których ktoś mógłby znaleźć się sam na skrzydle lub przed bramkarzem (przepraszam, było jedno - Nunez'a po której Mały strzelił gola). A za te krótko bite rogi Maaskant powinien dostać jakąś reprymendę od Basałaja.

Pomimo 1-0 do awansu daleko. Cały mecz na Cyprze będzie w najlepszym wypadku wyglądał jak pierwsze 30 minut dzisiejszego spotkania.
NO k**wa COMMENTS...

zaczyna się...

W ogóle ta LM to taka słaba, że lepiej się na lidze skoncentrować niż tam grać. Byle nie wylosować Realu, bo oni są strasznie słabi, tylko się bronią i kontry... My też zagramy słabo i tego się po prostu nie będzie dało oglądać.

Nie chcę LM w Krakowie, NIE, NIE, NIE!!!!!
Odpowiedz cytując