Dzimi napisał(a):

APOEL jest dużo słabszy niż myślałem, ale my niestety jeszcze słabsi.
To co gramy w ofensywnie to jakaś kpina. Żadnych wypracowanych schematów ofensywnych, zero ataku pozycyjnego, zero gry technicznej, kombinacyjnej krótką i szybką piłką po ziemi, żadnych zagrań, po których ktoś mógłby znaleźć się sam na skrzydle lub przed bramkarzem (przepraszam, było jedno - Nunez'a po której Mały strzelił gola). A za te krótko bite rogi Maaskant powinien dostać jakąś reprymendę od Basałaja.
Pomimo 1-0 do awansu daleko. Cały mecz na Cyprze będzie w najlepszym wypadku wyglądał jak pierwsze 30 minut dzisiejszego spotkania.
|
NO k**wa COMMENTS...
zaczyna się...
W ogóle ta LM to taka słaba, że lepiej się na lidze skoncentrować niż tam grać. Byle nie wylosować Realu, bo oni są strasznie słabi, tylko się bronią i kontry... My też zagramy słabo i tego się po prostu nie będzie dało oglądać.
Nie chcę LM w Krakowie, NIE, NIE, NIE!!!!!