Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Laszi
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2006
Offline
#
5171
17.08.2011, 21:52
Kazdy z obrony dzis na 5+ ale Melikson chyba najslabszy mecz w Wisle. Co do Maskanta to dawno nie bylo w polsce tak swietnego trenera. Ucz sie Smuda i powolaj Maleckiego!
Laszi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Laszi
Znajdź inne posty napisane przez Laszi