Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
siedlce_z_wisla
Member
Od: 07.2006
Offline
#
5170
17.08.2011, 21:49
na naszych oczach tworzy się historia
. Wynik bardzo dobry. 'Wystarczy' strzelić bramkę na wyjeździe - wtedy APOEL musi strzelić 3, żeby awansować.
siedlce_z_wisla
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do siedlce_z_wisla
Znajdź inne posty napisane przez siedlce_z_wisla