Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
kk23
Member
Od: 07.2006
Skąd: W ciągłym ruchu:)
Offline
#
5165
17.08.2011, 21:43
bezimiennyeu
napisał(a):
. Ps z chęcią bym zobaczył początek a mianowicie hymn LM jak ktoś ma to niech wrzuci
http://www.facebook.com/video/video....28163&comments
kk23
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kk23
Znajdź inne posty napisane przez kk23