Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
bezimiennyeu
Member
Od: 06.2011
Offline
#
5163
17.08.2011, 21:40
nieźle , tam postawić autobus
może nic nie strzelą . Ps z chęcią bym zobaczył początek a mianowicie hymn LM jak ktoś ma to niech wrzuci
bezimiennyeu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bezimiennyeu
Znajdź inne posty napisane przez bezimiennyeu