Wyświetl pojedynczy post
harimata
Senior Member
 
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23359
Stary 17.08.2011, 18:01
Prowadzi ktoś z Was bloga w serwisie google na blogger.com bo mam kilka pytań odnośnie konfiguracji ?
Chodzi o to jak piszę notki i oznaczam je tagami np. Wisła(3 posty), Legia(4posty) itp. aby Tagi stworzyły rozwijalne menu po prawej stronie i po wybraniu np tagu Wisła ukazywał się w blogu Spis postów tzw samych tytułów a nie całych postów. Jak ktoś kumaty to proszę na PW.
Kod:
               W czasach powszechnego fałszu, mówienie prawdy jest rewolucyjnym aktem

9 października wywal Tuska do śmietnika !
Odpowiedz cytując