Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
Mlody19061906
Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1274
Stary 17.08.2011, 17:59
Witam! Obecnie zdaje prawko i mam dwa pytanka.
1. Jeżeli nie zdam za trzecim razem to mogę się umówić na następny zaraz po oblaniu czy wpierw muszę wyjeździć dodatkowe 5h, a później zanieść papierek i dopiero wtedy się umówić?
2. Jeśli nie zdam za pierwszym i dokupię godzinkę przed drugim egzaminem to ta godzina wlicza Mi się do tych obowiązkowych pięciu po niezdaniu trzech egzaminów?
Odpowiedz cytując