crazykaro napisał(a):

|
A ten tekst o nim jako o kibicu Legii to wymyślił na długo po tym wywiadzie
|
Gmoch jest kibicem Legii od miliona lat, jak prawdziwy dinozaur. Grał u nas, trenował nas (jako bliżej niesprecyzowany trener - koordynator), był naszym działaczem. Trudno by nie był kibicem.