Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2272
Stary 17.08.2011, 17:13
1q2 napisał(a):Wyświetl post
A co do samych potyczek.Co do Legii to nie mam pojęcia.Dzisiejszy Spartak to nie 'ten słynny' Spartak ale to akurat może być plus dla nich bo się sprężą na LE a normalnie to by ją traktowali jak smutną konieczność)
Z tego co słyszałem dla Spartaka LE jest koniecznością ratowania kolejnego sezonu. Ponadto obracają takimi pieniędzmi jakimi nasza cała liga obraca przez 5-10 lat. Dodatkowo ostatnio zagrali na 3-0 u siebie z rewelacją ligi, wypełnioną dość ciekawymi piłkarzami (jak na naszą ligę niebotycznymi gwiazdami).

Awans będzie mega sensacją, bo tej drużynie zdecydowanie bliżej do Szachtara (tylko, ze w lidze ma większą konkurencję, więc nie gra co roku w LM) niż do FK Moskwa, które nas pokonało dużo łatwiej niż Wy Litex. Rok temu doszli chyba do 1/4 LE, blisko było 1/8 LM (zabrakło bramek). Pokonali Ajax 3-0 i 1-0.

Szczerze mówiąc mam obawy, że nawet jak nas totalnie zlekceważą u nas to u siebie wygrają właśnie 3-0. Dlatego stawiam optymistycznie na 2-1 dla Legii i 0-3 dla Spartaka.

W każdym razie zbijcie te ....y, a w lidze możecie byc nawet poza pierwszą piątką
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując