Adenalix napisał(a):

|
Trzeba zagrać tak, aby mieć w miarę ok pozycję wyjściową do rewanżu. Czyli np. 0-0, a później rewanż identyczny jak na Litexie. Do boju Wisła Kraków!!!!
|
Żeby mieć w miarę ok pozycję wyjściową w rewanżu to bardzo dobre będzie 1-0, 2-0 o już w ogóle super. A co do rewanżu to zgadzam się, tylko żeby Diazem nie kręcili tak jak w meczu z Litexem
Od meczu z PAO w Atenach tak się nie denerwowałem...