Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5132
Stary 17.08.2011, 16:26
Kopenhaga też wczoraj znała smak , a dzisiaj poznała nowy. Nie ma co się obawiać, tylko wyjść z wiarą i nastrzelać ile wlezie. Taki scenariusz jak niegdyś z Trabzonsporem będzie zadowalający, czyli nie stracić bramki, a jak się już przytrafi do dostrzelać kilka.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując