|
Naciągnał mięsien ale na treningach ćwiczył z wszystkimi czyli powinien dzisaj zagrać.Mamy Joanovicia tylko nie wiadomo czego możemy sie po nim spodziewać.Dzisaj od kąd się obudziłęm mam jakis lekki nie pokoj w zwiazku z meczem oby poszło po naszej mysli.
|