Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Mako
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: te domysły?
Offline
#
5130
17.08.2011, 16:22
Koszulka ubrana zabieram szalik i czas już wyjść z domu i kierowac sie pod stadion! Ehh takiego nerwa i cisnięcia w brzuchu nie czułem juz bardzo dawno przed meczem...
Jazdaaa Jazdaa Jazdaaaa!!!
Mako
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mako
Odwiedź stronę domową użytkownika Mako!
Znajdź inne posty napisane przez Mako