Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15865
Stary 17.08.2011, 16:08
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jakby jeszcze miał kucyk...
Hah, ale żeby nie było iż cisnę temu zawodnikowi. Dla mnie chyba najlepszy napastnik obecnie w lidze.
Wystarczy,że ma świetne przyjęcie piłki i lutuje tam gdzie chce. Jest zajebisty.
..
Odpowiedz cytując