|
Ja nawet uważam, że 2-3 graczom trzeba podziękować i zrobić miejsca dla najzdolniejszych młodzieżowców, albo zaoszczędzić na jeden kontrakt zimą. W tym sezonie chyba nie pograją sobie za dużo Jovanić/Kurto, Kowalski, czy Jirsak. Także Brud, któremu wypadałoby dać w kilku meczach szansę na ocenę potencjału może być takim graczem. Nawet odliczając ich, w meczowej "18" nie znajdzie się ktoś z doświadczonych graczy (Boguski?).
Szkoda, aby Ci którzy mają najmniejsze szanse na grę stracili ten sezon. Dlatego warto ich sprzedać, albo wypożyczyć.
Ostatnio edytowane przez kacpaw91 : 17.08.2011 o godz. 15:37.
|