Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4294
Stary 17.08.2011, 15:16
Co do transmisji online. Na onecie się reklamują możliwością oglądania meczów LM za drobną daniną.
http://ligamistrzow.onet.pl/

Tekstowe to coś jest czy normalnie 'po ludzku' z obrazem i dźwiękiem... nie wiem. Wie ktoś jak to wygląda?
// już wiem :d po ludzku jest. Można oglądać.
Ostatnio edytowane przez wonski_eNHa : 17.08.2011 o godz. 15:19.
Odpowiedz cytując