Co do transmisji online. Na onecie się reklamują możliwością oglądania meczów LM za drobną daniną.
http://ligamistrzow.onet.pl/
Tekstowe to coś jest czy normalnie 'po ludzku' z obrazem i dźwiękiem... nie wiem. Wie ktoś jak to wygląda?
// już wiem :d po ludzku jest. Można oglądać.