art napisał(a):

Chodzi o to, że okienko jest zamknięte dla Nas co potwierdzają Dyrektor i Prezes. Kadre mamy nie najgorszą, jak na Nasze warunki patrząc na ostatnie lata, a połowa forum już chce 25 zawodników których będzie opłacał Cupiał, który i tak sprzedaje Wisłe...
Od dawna było mówione, że mamy uniwersalnych zawodników, z okienka na okienko jest progres, ma to jakieś ręce i nogi. W zimie będzie okazja dla Stana, żeby pokazać co potrafi zdziałać z większą ilością gotówki.
|
Nie napalajcie się już na zimę ponieważ było mówione ,że w zimie nie powinno się robić wielu rotacji w składzie , najwyżej 1-2 piłkarzy gdyby były takie potrzeby albo ktoś zostałby sprzedany . Więc w zimie powinno być znacznie spokojniej niż w poprzednich dwóch okienkach...