JrQ- napisał(a):

na takiej podstawie właśnie że nie gra
bo gdyby prezentował się dobrze, to Maaskant by go do składu upchnął
swoja drogą to strasznie obniżyliście wymagania, skoro ostatni mecz Garguły nazywacie "dobrym"
|
Garguła nie gra ponieważ na tej samej pozycji jest Melikson i wyraźnie trener nie widzi miejsca dla ich obu w 11 przynajmniej od pierwszej minuty. Gdyby Maor rywalizował o miejsce w składzie z Małym to Patryk też musiałby się pogodzić z ławeczkę i na zbyt częste występy 90-minutowe nie mógłby liczyć podobnie jak Łukasz obecnie .