Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
przem
Senior Member
Od: 11.2010
Offline
#
4291
17.08.2011, 14:55
Ale dalej jest limitowane, że tylko dla mieszkańców PL?
edit: skoro tak, to zna ktoś nawet płatną, ale pewną transmisję? (te bezpłatne w miarę znam
)
przem
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do przem
Znajdź inne posty napisane przez przem