Zlatan93 napisał(a):

|
Żadnego potwierdzenia nie trzeba mieć ze sobą. Wystarczy KK. Potwierdzenie jest swego rodzaju pamiątką.
|
Niestety - z przyczyn niewytłumaczalnych - potwierdzenie jest potrzebne. Gdzieś kilka stron wcześniej jest mój post gdzie umieściłem swoja korespondencje z klubem w sprawie biletów / KK itp. Dodatkowo wymagany jest dowód osobisty (18+), chociaż mnie tylko raz zaczepili o to.
Lepiej wziąć, po co ryzykowac, że się nie wejdzie na tak ważny mecz.