Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
frg
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: AZORY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6388
Stary 17.08.2011, 14:12
Zlatan93 napisał(a):Wyświetl post
Żadnego potwierdzenia nie trzeba mieć ze sobą. Wystarczy KK. Potwierdzenie jest swego rodzaju pamiątką.
Niestety - z przyczyn niewytłumaczalnych - potwierdzenie jest potrzebne. Gdzieś kilka stron wcześniej jest mój post gdzie umieściłem swoja korespondencje z klubem w sprawie biletów / KK itp. Dodatkowo wymagany jest dowód osobisty (18+), chociaż mnie tylko raz zaczepili o to.
Lepiej wziąć, po co ryzykowac, że się nie wejdzie na tak ważny mecz.
KSIĘSTWO AZORY - Zawsze wierne Wiśle !!!
Odpowiedz cytując